Zaczynam nowy projekt przeglądarki internetowej - WebSolidum
Będzie to przeglądarka napisana w Visual Basic .Net z awesomium
WebSolidum
Przeglądarka będzie miała wiele kart, wyszukiwarkę, ulubione, zakładki i inne podstawowe funkcje.
Kiedy będzie gotowa do pobrania, dam do niej link.
Co o tym sądzicie???
Nie wiem czy to możliwe, ale chciałbym się dowiedzieć, czy można uzyskać vps za darmo.
Sprawdziłem oferty wielu takich hostingów, ale na żadnej nie działa. Na Haphost niby mi się udało ale nie mogę zalogować na SSH bo wyskakuje błąd. Czy jest jakiś hosting który daje VPS za darmo??? Proszę o komentarz.
Ostatnio próbowałem odpalić Windows 8.1 Pro na virtualbox'ie. Problem w tym, że nie mam w procesorze włączonego intel VT-x. Przeszukałem cały BIOS i nic nie ma! Mam laptop HP550, procesor Intel Core Duo 1.8GHz. Jeśli ktoś wie, jak to zrobić, proszę o komentarz. Dodaj go klikając