wtorek, 11 listopada 2014

Problem z Virtualbox'em

Ostatnio próbowałem odpalić Windows 8.1 Pro na virtualbox'ie. Problem w tym, że nie mam w procesorze włączonego intel VT-x. Przeszukałem cały BIOS i nic nie ma! Mam laptop HP550, procesor Intel Core Duo 1.8GHz. Jeśli ktoś wie, jak to zrobić, proszę o komentarz.

Dodaj go klikając 

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz