Mam pytanie?
Jaki program jest najlepszy do pisania kodu strony internetowej?
Programy które znam to:
Adobe Dreamwawer
Appcelerator Aptana Studio 3
Eclipse
VIM
Emcas
Komodo Edit
A może wystarczy sam notepad++?
Jaki jest najlepszy serwer PHP i MYSQL
EasyPHP
WAMP
XAMPP
MAMP
Który wybrać???
Zachęcam do komentowania,
zachęcam także do obserwowania naszego bloga, a także zostawania członkiem Blog'a.
Wystarczy konto Google!
Adrian Dąbrowski
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz