sobota, 27 grudnia 2014

Jaki program do pisania???

Piszę kod HTML, CSS, PHP.
Mam pytanie?
Jaki program jest najlepszy do pisania kodu strony internetowej?



Programy które znam to:
Adobe Dreamwawer
Appcelerator Aptana Studio 3
Eclipse
VIM
Emcas
Komodo Edit






A może wystarczy sam notepad++?

Jaki jest najlepszy serwer PHP i MYSQL
EasyPHP
WAMP
XAMPP
MAMP
Który wybrać???



Zachęcam do komentowania,
zachęcam także do obserwowania naszego bloga, a także zostawania członkiem Blog'a.
Wystarczy konto Google!
Adrian Dąbrowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz